Ferdurotec

Ferdurotec

Pod marką FERDUROTEC kryją się elementy złączne wg PN, DIN, ISO takie jak: różnego rodzaju śruby, nakrętki, podkładki, pręty gwintowane,  wkręty do: metalu, drewna, blach, pcv, płyt gipsowo-kartonowych, gwoździe, nity, nitonakrętki, zawleczki, kołki, wpusty, pierścienie  oraz ogólne zamocowania budowlane obejmujące m.in.  kłoki rozporowe, szybkiego montażu, kołki uniwersalne i specjalistyczne, kotwy stalowe, mocowania chemiczne, łączniki izolacji, opaski ślimakowe, obejmy do rur, taśmy kablowe, uchwyty do kabli itp.


NOWOŚĆ!!!
Do oferty wprowadziliśmy kotwę chemiczną FDT-PESF 300.
Poniżej można pobrać dokumenty związane z produktem.
Wkrótce będzie dostępna aprobata techniczna w wersji do druku.

FERDUROTEC KOTWA CHEMICZNA FDT-PESF 300 to dwuskładnikowa masa żywiczna służąca do kotwienia elementów o najwyższym stopniu odpowiedzialności. Dzięki wysokiej przyczepności do podłoża oraz ogromnej twardości tworzy adhezyjno-kształtowe połączenie o najwyższych parametrach wytrzymałościowych. Kotwienie chemiczne to najbezpieczniejsze zamocowanie zarówno do materiałów pełnych jak i z pustymi przestrzeniami.

Cechy:

  • najlepsza żywica do pustych przestrzeni
  • może być używana do mocowań w różnych podłożach,zarówno pełnych jak i pustych
  • elementy mogą być kotwione na różnych głębokościach uzyskując wyższe parametry nośności
  • można mocować różnego rodzaju elementy, pręty gwintowane, żebrowane, śruby, haki i inne dostępny w różnych wielkościach opakowań produkt niepalny
  • śladowy, mało wyczuwalny zapach wysoka odporność na związki chemiczne
Strona producenta Strona producenta: kliknij
Pliki do pobrania:
Więcej szczegółów uzyskasz kontaktując się z naszym handlowcem:
Imię i nazwisko Telefon Tel. kom. E-mail GG Skype
Oktawian Żołyniak 75 642 15 65 515 130 654 o.zolyniak@konmet.eu Nr Gadu-gadu: 78066207806620 -
Kamil Żukowski 75 642 15 63 505 157 240 k.zukowski@konmet.eu Nr Gadu-gadu: 44566384456638 -
Norbert Gwiazda 71 789 59 89 605 406 015 n.gwiazda@konmet.eu Nr Gadu-gadu: 11777981177798 -
Jacek Józefowiak 71 792 80 26 506 897 879 j.jozefowiak@konmet.eu Nr Gadu-gadu: 12735331273533 -
Tomasz Simonik 71 792 80 26 693 372 058 t.simonik@konmet.eu - -
Tomasz Owczarek 71 789 59 69 601 562 016 t.owczarek@konmet.eu - -
Karol Mazur 71 792 80 26 533 002 422 k.mazur@konmet.eu - -
Mateusz Sobczak 71 748 95 73 601 095 332 m.sobczak@konmet.eu - -
Rafał Nijak 71 796 45 31 665 449 163 r.nijak@konmet.eu - -
Paweł Górecki 75 642 15 68 534 839 438 p.gorecki@konmet.eu - -
Artur Wojciechowski 75 642 15 67 - a.wojciechowski@konmet.eu - -
Karol Maślak 75 642 15 64 508 393 950 k.maslak@konmet.eu - -
Adam Zieliński 71 796 45 30 - a.zielinski@konmet.eu - -
Sylwia Jabłońska 71 748 95 74 533 983 145 s.jablonska@konmet.eu - -
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.