Dział handlowy Wrocław

Wyszukiwanie zamocowań:
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
  • sobota: nieczynne
  • jeśli kod jest nieczytelny kliknij go aby utworzyć nowy
Handlowcy w oddziale
Imię i nazwisko Telefon Tel. kom. E-mail GG Skype
Norbert Gwiazda 71 789 59 89 605 406 015 n.gwiazda@konmet.eu Nr Gadu-gadu: 11777981177798 -
Jacek Józefowiak 71 792 80 26 506 897 879 j.jozefowiak@konmet.eu Nr Gadu-gadu: 12735331273533 -
Tomasz Simonik 71 792 80 26 693 372 058 t.simonik@konmet.eu - -
Tomasz Owczarek 71 789 59 69 601 562 016 t.owczarek@konmet.eu - -
Karol Mazur 71 792 80 26 533 002 422 k.mazur@konmet.eu - -
Mateusz Sobczak 71 789 59 89 601 095 332 m.sobczak@konmet.eu - -
Rafał Nijak 71 796 45 31 665 449 163 r.nijak@konmet.eu - -
Iwona Gniewek 71 748 95 71 739 070 666 i.gniewek@konmet.eu - -
Jacek Sławiński 71 796 45 30 533 983 145 j.slawinski@konmet.eu - -
Marcin Otta 71 789 59 89 733 951 386 m.otta@konmet.eu - -
Mirosław Kowalski 71 792 80 27 534 757 069 m.kowalski@konmet.eu - -
Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.